2. etapa – O projektu

Projekt - 2. etapa

V návaznosti na velmi úspěšnou I. etapu výstavby domů v Želešicích u Brna představujeme projekt II. etapy. Umístěna je v bezprostřední blízkosti I. etapy a prostorově na ni navazuje.

 

Tentokrát můžete vybírat z 10 prostorných bytů (3+KK a 4+KK) v 5 viladomech a z jedné samostatné vily.

Vila + 5 viladomů

K dispozici máme 3 typy nemovitostí - 2 typy bytů ve viladomech (3+KK, 4+KK) a jednu samostatnou vilu.

Vila

Byty

3+KK

4+KK

Umístění projektu

Projekt se nachází na okraji obce Želešice mezi zahradami a sady. Poloha je ideální kombinací dostupnosti a klidu.

Sousedství, které láká k bydlení

Skvělá lokalita

Želešice leží na jižním okraji brněnské aglomerace a obec má přibližně 1600 obyvatel. Velkou výhodou obce je výborné napojení na město Brno díky dálničnímu přivaděči směrem od Vídně.

Navíc obec leží asi 1 km od této komunikace. Lehce se také napojíte např. na cyklostezku na Pálavu. Můžete se také vydat do vinic a sadů, které k Želešicím přiléhají. V obci je také mateřská školka, základní škola a další občanská vybavenost.

Život v klidu a na dosah velkoměsta

Lidská přirozenost je neúprosná a lidé, kteří nás obklopují jsou pro nás životně důležití. Rodina, přátelé, ale také sousedé. Za poslední desetiletí se bydlení stává stále anonymnějším, zejména díky stěhování do obrovských bytových domů, tolik typických pro města. Málokterý brňák dnes ví, jaké to je opravdu znát své sousedy.

Zdravit se s nimi nebo se občas setkat na víně či kávě. Nebát se pustit své dítě na ulici. Mysleli jsme na to a věříme, že právě u nás tyto pocity zažijete.

Příroda a relax

Želešice jsou skutečnou branou do Přírodního parku Bobrava. Velkolom na drcený kámen je stále v provozu a je nutno říct, že je dokonale ukrytý v údolí a není zdálky vůbec vidět.

Hned za  lomem se údolí Bobravy představuje ve své typické podobě a poklidné kráse. Říčka meandruje v houští břehových porostů, kolem ní se rozprostírá zeleň nivních luk a zalesněné stráně Bobravské vrchoviny. Civilizačních stop je tu poskrovnu. Značení je sporadické, ovšem zabloudit se nedá.

Lákadlem pro děti může být například stezka Pohádkový potok. Cyklistů i pěších je o víkendu tak akorát, v pracovní dny se údolí vyprázdní.

Dopravní dostupnost

Našli jste místo, kde vás nic nezaskočí. Rychlé nákupy jsou v příjemné vzdálenosti díky místním obchodům, případně velkých obchodních center Olympie, Avion, který nabízí celou škálu nákupních možností. Sem se dostanete z domu za 10 minut.

Do centra Brna to máte 15 minut, na Hlavní nádraží 25, pokud  byste rádi cestovali autobusem, zastávka je 350 m od domu.

Stejně tak si v blízkosti vašeho domova můžete zajít na dobré jídlo do restaurace nebo kavárny či cukrárny.

Sportovní vyžití

Vyčistit si hlavu od povinností a přijít na jiné myšlenky. Odpočinek zkrátka potřebujeme všichni. Každému však vyhovuje jiná forma a možností budete mít nepřeberně. Zahrát si badminton, tenis nebo fotbal nebo raději relaxujete individuálně? Odpočívat aktivně v souladu s přírodou můžete jízdou na kole, na in-line bruslích nebo si jít zaběhat.

Vydat se můžete také na pohodovou procházku do
přírodního parku Bobrava. V blízkosti vašeho domova nebudou mít nouzi o vyžití ani vaše děti. K dispozici mají několik sportovních hřišť a tělocvičen parkovou dráhu, horolezeckou stěnu.

Chcete se podívat na svůj vysměný dům? Pokračujte na